info@izmirhukukburosu.com
+90-850-255-85-85

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık

Ofiste Avukata Danışma Hizmeti

Hukuki danışmanlık hizmeti, ofiste, telefonda veya e-posta üzerinden avukata danışma, soru sorma ve hukuki bilgi ve tavsiye alma hizmetidir. Avukata danışma, soru ve cevap şeklinde olabileceği gibi hukuki bir belgenin örneğin bir sözleşmenin, ihtarnamenin veya mahkeme kararının incelenerek yorumlanması hizmetini de kapsamaktadır. Ayrıca bir soruşturma veya dava dosyasının incelenmesi ve hukuki açıdan analiz edilmesi de hukuki danışmanlık kategorisine giren bir hukuki hizmettir.

Telefonda Hukuki Danışmanlık

Yer veya mesafe problemi nedeniyle avukatlık ofisine gitme durumu olmayan kişiler için danışmanlık hizmeti ayrıca telefon üzerinden sağlanmaktadır. Bunun için öncelikle danışmanlık alacak kişinin ofisimize ulaşması ve telefonda danışmanlık randevusu alması gerekmektedir. Ardından uzman avukatlarımız ilgili kişiye telefonla dönüş yapıp önce hukuki soru ve sorunları dinledikten sonra konunun hukuki analizini yağmakta ve sorulara yanıt vermektedir.

Danışmanlık Konuları
  • Ceza hukuku
  • Aile hukuku
  • Bilişim hukuku
  • Gayrimenkul hukuku

Online Avukat ve Danışmanlık

Şehir dışında veya yurt dışında olup da ofiste danışmanlık alamayacak bireyler için ayrıca online hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu hizmet esasen email üzerinden sağlanmaktadır. Bu itibarla danışma hizmeti alacak kişilerin yine büromuza telefonla veya email üzerinden ulaşıp danışmanlık bedelini ödedikten sonra sorularını emaille iletmesi gerekir. E-posta ile gelen sorular incelendikten sonra yine aynı şekilde e-posta üzerinden yanıtlanmaktadır.